Masážní techniky

Klasická celková masáž
Účinek klasické masáže značně podporuje návrat žilní krve a mízy z periférie do oběhového centra, povolí napjaté svaly i šlachy a uvolní ztuhlé klouby (kloubní pouzdra), utiší nervy a uvolní celé tělo. Dále zlepší krevní oběh, urychlí chod mízní soustavy, která absorbuje a vylučuje odpadní látky. Odstraňuje zrohovatělé vrstvy kůže, tím se kůže omlazuje a lépe regeneruje. Uvolní se vývody mazových a potních žláz, zlepšuje se kožní dýchání a tím i přísun živin a kyslíku do kůže.
Doba trvání: 40-45 minut
Cena: 550 až 650 korun

Masáž šíje, krční páteře a částečně hlavy Jedná se o velmi efektivní masáž, která uvolňuje a protahuje svaly krční páteře. Dále také odstraňuje energetické bloky, ochablost, zkrácení, ztuhlost a bolestivost svalstva v této oblasti. Napomáhá odstranit bolesti hlavy, zbavuje stresu. Velmi vhodné je případné doplnění s kompletní masáží hlavy.
Doba trvání: 20-30 minut
Cena: 350 až 450 korun

Masáž hlavy, dekoltu a obličeje
Tato masáž odstraňuje stres, napětí i únavu. Pomáhá proti bolestem hlavy a migrénám. Přináší příjemné pocity, klid a uvolnění. Prospívá vlasové pokožce a podporuje kvalitu a růst vlasů díky zvýšenému prokrvení a tím značně zlepšenému vyživování vlasových kořínků. Dovede vylepšit kvalitu spánku a přispívá též k následné lepší koncentraci.
Doba trvání: 20-30 minut
Cena: 350 až 450 korun

Reflexní masáž
Provádí se na chodidle a nártu nohou (ploska), popřípadě také na rukách. Při reflexní masáži se neužívají masážní prostředky a je potřebná naprostá uvolněnost. Pomáhá předcházet akutním projevům nemoci, tělo je vyrovnanější, působí proti bolesti. Celkově zlepšuje krevní oběh, tím činnost srdce, dýchacích cest, působí na ledviny, žaludek, střeva, pohlavní orgány, nervovou soustavu – tím povzbuzuje nebo uklidňuje, zlepšuje psychický stav a náladu.
Doba trvání: 35-40 minut
Cena: 500 až 550 korun

Masáž kolen a ramen
Především kolena, ale i ramena jsou velmi zatížená místa našeho těla a energie v nich bývá často blokována. Terapie věnovaná těmto částem uvolňuje nahromaděné blokády a umožňuje znovu vykročit tím správným směrem. Masáž posílí šlachy, kosti a díky lepšímu prokrvení předchází zranění kolen (ramen), pomáhá proti artritidě, revmatismu a zbavuje bolesti.
Doba trvání: 15-20 minut
Cena: 300 až 350 korun

Lávové kameny (hot stones)
Metoda s lávovými kameny patří k masážím, u nichž si nejvíce odpočinete. Kameny se přikládají přímo na tělo a poté se jimi masíruje. Uvolňují ztuhlé svaly, působí antistresově, proti nespavosti, podporují detoxikaci organismu a zároveň dodávají energii. Masáže lávovými kameny patří mezi jedny z nejpříjemnějších.
Doba trvání: 30-60 minut
Cena: 500 až 750 korun

Lifting obličeje (facelifting)
Vyhlazovací masáž obličeje je relativně nová metoda s okamžitým účinkem. Nahrazuje lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Manuální verze terapie je ve světě stále populárnější. Lifting je oblíben pro ihned viditelné účinky, zaměřuje se na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Zeslabuje příčinu vzniku vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Z výrazu obličeje okamžitě poznáte psychický stav. Přetížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Facelifting dokáže unavený výraz odstranit. Masáž působí přímo na všechna nervová zakončení na obličeji, kterých je více než v jiných partiích těla. Dokáže nejen krásně vypnout pokožku ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se ihned projeví ve větším sebevědomí a spokojenosti. Masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.
Doba trvání: 50-60 minut
Cena: 650 až 750 korun